HANDMADE » výroba aj na objednávku «

Studený zábal na chudnutie

Každá žena chce mať tónované, štíhle a krásne telo. Existuje však bežný problém, ktorý tomu bráni. Tento problém je celulitída! Zbaviť sa toho je cieľom mnohých kozmetických procedúr.

Dobré výsledky v boji proti tomuto problému sú dané studeným obalom, ktorého princíp fungovania sa zásadne líši od horúceho. Je to studený obal, ktorý sa používa na kŕčové žily, ako aj v prípadoch, keď je tepelná expozícia kontraindikovaná kvôli zlému stavu ciev. Postup sa nerozširuje, ale zužuje póry, cievy a kapiláry. Z tohto dôvodu dochádza k odtoku lymfy v tkanivách, ktoré odvádzajú trosky a toxíny, to znamená, že telo nie je očistené cez kožu, ale cez lymfatický systém.

Na balenie za studena sa môžu použiť rôzne formulácie obsahujúce chladiace látky, ako je mäta alebo mentol. Teplota kompozície by mala byť 20-22 stupňov a balenie tela, rovnako ako pri horúcom obale, sa nevyžaduje. Maska sa najčastejšie aplikuje nie na celé telo, ale lokálne na problémové oblasti. Môže sa použiť film alebo sa bez neho zaobídete.

Najjednoduchším receptom na balenie za studena je balenie octu. Za týmto účelom sa akýkoľvek ocot s koncentráciou nepresahujúcou 9% zriedi vodou 1:1, navlhčí sa obväzmi a aplikuje sa na problémové oblasti. Do roztoku môžete pridať éterické oleje z mäty, citrónu alebo pomaranča. Veľmi jednoduché prevedenie, ale zemiaková maska je dosť účinná. Za týmto účelom sa surové zemiaky v požadovanom množstve tretia na jemnom strúhadle, umiestnia sa na fóliu a aplikujú sa na problematické časti tela vo forme kompresie. Trvanie procedúr je 60-90 minút.
Modrá hlina a riasy riasy sú vhodné pre studené zábaly. Vrstvy rias sa častejšie používajú v salónoch a na domáce použitie je v predaji prášok z chalúh.

Účinok studeného balenia vo forme straty zbytočných kilogramov a centimetrov sa spravidla vyskytuje rýchlo po 3-4 procedúrach, ale treba mať na pamäti, že to je často spojené so stratou tekutiny, ktorá sa môže rýchlo zotaviť. Preto je použitie studených zábalov vhodné v komplexnom programe na chudnutie a kontrolu celulitídy v kombinácii s fyzickou aktivitou a zdravou výživou.

Lekári a kozmetológovia odporúčajú používať studený zábal s 10-15 procedúrami. Ak nie sú žiadne kŕčové žily alebo iné kontraindikácie, môže sa striedať s horúcim zábalom každý druhý deň. Ako každý zábal, aj chlad je užitočný a príjemný postup. Vyskúšajte to sami – a nebudete ľutovať! Chcesz powiesić się całe życie, ale trzeba zacząć zarabiać pieniądze, a następnie przyjść do tej strony 888starz pl i można powiesić wszystko, co chcesz.

Späť
ee21f1a8a8d0aee67ef944be61aebf86